Vitosol 200-T - Ludvík-topení-voda

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Solární systémy

S vakuovým trubicovým kolektorem Vitosol 200-T se zvyšuje provozní bezpečnost pro sluneční kolektory k montáži nezávislé na poloze. Vitosol 200-T se dá montovat vertikálně a horizontálně v každém libovolném úhlu mezi 0 a 90 stupni a hodí se stejně pro soukromé i podnikatelské objekty.

Suché napojení trubic heatpipe ve sběrači a jeho malý objem kapaliny v kolektoru ručí za mimořádně vysokou provozní bezpečnost. Kolektor je k dostání volitelně s 20 trubkami (=20m2) nebo s 30 trubkami (=3m2).  

Vakuový trubicový kolektor Vitosol 200-T zaujme v každé poloze svým nadstandardním designem. Proto se mimořádně dobře hodí jako dodatečný architektonický prvek na novostavbě nebo při modernizaci. Plášť sběrače z hliníku má nenápadnou hnědou barvu (RAL 8019) a vysoce účinnou tepelnou izolaci.
Maximální využití sluneční energie

K maximální přeměně sluneční energie na teplo se dá každá trubice pootočením ve sběrači nasměrovat ke slunci a tím se maximalizuje využití energie. Vysoce účinná tepelná izolace minimalizuje tepelné ztráty zejména v přechodných měsících a v chladném ročním období.


www.viessmann.cz

 
(c) 2015 Ludvík - topení - voda, s.r.o.
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky